Nechutný incident: Chtěla se starat o nemocného syna Honzíka (1 měsíc). Doktor na ni zavolal policii!

S nechutnou zlovůlí se setkala nebohá maminka Jaroslava P. v nemocnici v Ústí nad Labem. Na oddělení JIP ležel její maličký syn Honzík (1 měsíc) se zápalem plic. Chtěla být i přes noc u něj, starat se o něj a odstříkávat mu mateřské mléko. Zprotivila se však jednomu lékaři, který ji od syna vyhodil a zavolal na ni policii.

Nemocnice v Ústí nad Labem má na triku skandál, o který se zasadil jeden z doktorů. Maminka teprve jednoměsíčního syna Jaroslava P. s ním chtěla být i přes noc. Leží totiž na oddělení JIP se zápalem plic. Lékař Adam Cipra ji nejprve poslal domů, v sobotu na ni zavolal policii!

"Byla jsem tu s Honzíkem od pátku a pan doktor Cipra nechtěl, abych tu byla, že narušuju chod oddělení. Tak jsem musela domů. V sobotu jsem se ale už vyhodit nenechala," svěřila se maminka, která se ničeho špatného nedopustila.

celé zde - odkaz: https://www.extra.cz/nechutny-indcident-chtela-se-starat-o-nemocneho-syna-honzika-1-mesic-doktor-na-ni-zavolal-policii?utm_source=FB_kamil&utm_medium=PPC&utm_campaign=fb_kamil_mc

Source: pixabay.com
Source: pixabay.com