Z duly finanční poradkyní!

Událost, která se stala před několika dny v Ústecké Masarykově nemocnici asi více či méně zasáhla každého z nás a jelikož už o tom psali i v blesku, co by to bylo za zpravodaj, kdybychom také neinformovali, pochopitelně - po svém!

V celé kauze figuruje několik lidí, personál nemocnice, nemocné dítě, jeho matka, ale také hlavně dula! Dula (česky dilina - minimálně v tomto případě) je speciálně vyškolená žena, která by měla psychicky nebo fyzicky pomáhat prvorodičkám. Pomáhat ano, ale k čemu, v této kauze to vypadá, že se dula proměnila ve finanční poradkyni, která pomáhá mamince vytřískat pro ní a hlavně pro sebe nějakou tu kačku!

Celý spor vznikl potom, co lékaři vykázali matku dítěte na noc ven před oddělení, jelikož pokoj na dětském JIPu není uzpůsoben k tomu, aby zde mohla matka přespávat. To se ale matce vybavené spacákem a karimatkou nezdálo a neustále tvrdila, že svým mateřským mlékem musí zaplavit celý pokoj a odmítala odejít. Ani po několika vlídných slovech doktora a několika vysvětleních žena nepřestala mít pocit, že chrlením mateřského mléko vyléčí malému zápal plic, proto došlo k přivolání policie.

celé zde - odkaz: https://zpravodajustecaka.cz/z-duly-financni-poradkyni/

Source: www.gratisography.com
Source: www.gratisography.com